Zawroty głowy, kołatanie serca a wysiłek fizyczny

witam,zaczeło sie u mnie od mocnego kołatania serca bralam 3x dziennie 20mg propranolol po roku biore 10mg ,jak mam kołatanie,ale doszło u mnie zawroty głowy ,neurologicznie i kardiologicznie wszystko ok,ale zawroty sa ,zauwarzyłam że po np.sprzataniu w domu ,po takim nie dużym wysilku mam zawroty glowy i kołatanie serca,i czuję zmęczenie,jak wezmę histigen bo miałam przez lekarza przepisany,2 -3 dni to przechodza zawroty,zdarzaly sie też skoki cisnienia ale nadcisnie nie mam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do laryngologa. Bez badania lekarskiego nic więcej powiedzieć nie można.