Zawroty głowy, kołatanie serca i gorąco w klatce piersiowej a borelioza

Rok temu coś mnie ugryzło powstał rumień.pojawił się jakby rumień . Od tamtej pory co jakiś czas w tym samym miejscu wyskakuje mi bąbelek podobny do takiego po komarze i swędzi. Często mam migreny , czasem zawroty głowy a ostatnio szybkie kołatanie serca i gorąco w klatce- było to krótkotrwałe i jednorazowe. dodatkowo osłabienie i senność. Borelioza IgG 5,38 U/ml ujemny <16 wątpliwy 16.00- 22.00 dodatni >22 Borelioza IgM 9,89 U/ml Normy takie jak wyżej Co to oznacza i co z tym dalej robić?

Badania w kierunku boreliozy są prawidłowe. Tyle można powiedzieć na podstawie kilku ogólnych stwierdzeń podanych przez internet.

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.