Zawroty głowy, kołatanie serca i przeziębienie

kręci mi się w głowie nawet jak siedzę, kołacze mi serce co jakiś czas tzn. np co 15 min albo dłużej, wczoraj zażyłam theraflu extra grip bo jestem przeziębiona i otrivin kilka razy, piję 3 kawy dziennie czasami więcej ale rozpuszczalna słabą, robiłam badanie krwi wszystkie wyniki mam w normie, co mi jest? jak nie jestem przeziębiona to również kołacze mi serce ale rzadziej co kilka dni mimo prawidłowych wyników krwi

Małgorzata Panek

Pani objawy mogą być związane z chorobą serca. Proszę skonsultować się ze swoim lekarzem POZ, a on odpowiednio Panią dalej pokieruje.
Pozdrawiam