Zawroty głowy, mdłości i ból po lewej stronie brzucha. Czy to mogą być objawy ciąży?

Witam,
ostatnio kochałam się z moim chłopakiem, był to mój pierwszy raz. Ostatni okres miałam 3 grudnia, a stosunek był 12 grudnia, więc to były dni płodne. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Mój chłopak nawet nie doszedł we mnie, powiedział, że niedługo to może się stać, więc szybciutko wyszedł ze mnie.
Dziś pojawiły się u mnie dziwne objawy: zawroty głowy, mdłości, ból po lewej stronie brzucha. Czy to możliwe, że to objawy ciąży? A może zbieg okoliczności po prostu.
Bardzo proszę o odpowiedź, strasznie się boję.

Witam serdecznie,
objawy, które się u Pani pojawiły, raczej nie mają związku z ciążą. Gdyby nawet Pani zaszła w ciążę, to na objawy trochę za wcześnie. Poza tym w opisanej przez Pani sytuacji, ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe.
Natomiast dla pewności proponuję wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki. Wówczas wynik będzie najbardziej wiarygodny.
Pozdrawiam