Zawroty głowy, mdłości i bóle głowy

Witam, od 12 dni męczę się z zawrotami głowy. W ciągu 7 dni dostałam 3 diagnozy. Ostatecznie - mikrozator naczynia błednikowego. Polfilin 400 ktory nie działa! Dudni, boli mnie głowa, czuję ciągłe wirowanie, mam mdłości, czuję jakby ktoś rozpychał mi mózg od środka. Boli mnie prawa strona głowy, razem z okiem, Uczucie jakby ktoś mnie w środku podpalał. Na początku miesiąca robiłam badania krwi. OB wyszło mi 115. Nie mam już siły. Najgorzej jest gdy leżę, Najlepiej gdy siedzę! POMOCY!

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z laryngologiem. Możliwe, że przycyzną są otolity wystęujące w kanałąch półkolistych. W takim przypadku pomocny możę być tzw. manewr Epleya.

Proszę udać się na dalszą diagnostykę. OB tak wysokie być może nie ma związku z zawrotami głowy, ale na pewno wymaga diagnostyki.

Zawroty głowy pochodzenia mówiąc ogólnie "usznego" mają to do siebie, że nie ustępują po 1 czy 2 tabletkach. Generalnie trzeba trochę czasu, dlatego na ogół każdy pacjent na początku ma wrażenie, że leki nie działają.