Zawroty głowy, mdłości i problemy z jedzeniem w 9 tygodniu ciąży

Jestem w 9 tygodniu ciazy. Od 4 tygodni jestem bardzo oslabiona, mam zawroty glowy, mdlosci, tabletki na mdlosci nie dzialaja. Mieta, rumianek tez. Miglady tak ale tylko na moment. Zjadam bardzo niewielkie ilosci pokarmu. Mysle ze 1/5 tego co normalnie. Schudlam juz 2 kg. Nic sie nie poprawia. Lekarz mowi ze powinno sie wkrotce poprawic a ja juz mam dosc, ciagle glodna, obolala, uklad pokarmowy wysiada. Nie mam na nic sily. Chcialabym spac ale glod i mdlosci nie pozwalaja. Nie wiem jak ja to przetrwam. Pomocy

Dzień dobry, niestety takie dolegliwości mogą towarzyszyć ciąży. Może Pani wypróbować tabletki imbirowe w celu złagodzenia nudności. Proszę także unikać stresu i intensywnego wysiłku fizycznego.