Zawroty głowy, migreny a antybiotyki

Od paru lat mam migreny i często choruje na angine. Parę mies temu wyszły mi migdały i węzły i tak już zostały co jakiś czas dają się we znaki okropnym bólem ropa i zaczerwienieniem. Dostałam juz masę antybiotyków i leków odpornościowych. Teraz znowu jestem chora dodatkowo przed chorobą dostałam opryszczke na ustach i wargach oraz pod pachą krostki jest ich pełno. Mija już 3 tyg i nie znikają pod pachą. Dodatkowo jestem słaba mam jakby zawroty głowy mam dreszcze ale nie mam gorączki. Co robić?

Objawy są nie do końca specyficzne. Potrzebne jest zbadanie Pani w gabinecie lekarskim. W ten sposób sam internet nie pomoże. Proszę się udać do gabinetu swojego lekarza, żeby mógł postawić diagnozę. Spadek odporności jest u Pani oczywisty ale żeby znaleźć przyczynę musi być Pani przebadana.