Zawroty głowy, niepokój, bóle brzucha i problemy z wydalaniem u 22-latki

Od dlugiego czasu Czuje sie dziwnie np zawroty glowy dziwny niepokoj trzese sie wrazenie ze zaraz upadne I jak chodze ze nogi mi sie zapadna. Czeste bole brzucha na dole problemy z wydalaniem sie bylam u lekarza stwierdzil ze jestem ok powinlam zmienic diete jesli chodzi I brzuch wiecej owocow warzyw ale ja Jem pije soki wlasne robione no I tyle po wizycie. Na zawroty stwierdzil ze mam stany lekowe dal jakes leki ale ich nie biore bo czuje ze to nie to. Jestem w uk I naprawde mi ciezko

Bóle brzucha mogą pochodzić z kandydozy. Soki na to nie pomogą bo grzyby 'zywią się' cukrami prostymi. Ciężko to zdiagnozować. Sugeruję probiotyki i coś p/grzybiczego np Candica clear czy wyciąg z Oregano (w Polsce Oregasept)