Zawroty głowy, niepokój i zimne poty

Witam. Co może mi dolegac? To już piąty raz, średnio mam to co pół roku,Wygląda to tak; mam nagle zawroty głowy, niepokój, upadam na ziemię,zalewają mnie litry zimnych postów, myślę że umieram, czasem trzesę się dziwnie. Po parunastu minutach dochodzę do siebie.

Dzień dobry,

Przyczyn może być kilka, a jedną z nich napadowe hipoglikemię. Proszę skontaktować się z dobrym internistą, który w razie potrzeby pokieruje Panią dalej. Niezbędne jest zebranie dokładnego wywiadu chorobowego i badanie lekarskie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz