Zawroty głowy, nudności, brak apetytu i utrata wagi

Od miesiaca mam ciagle zawroty glowy , nudnosci i brak apetytu.utrata wagi ok 7 kg . W Szpitalu robiona morfologia oraz Tk- wszystko ok dostalam takze w kroplowce Nootropil 112g . Wszpit, podejrzenie uszkodzenia blednika. leki od psychiatry - Pramolan i Mirtor, Obecnie Betaserc 24 mg jednak nie czuje poprawy . lekarz zalecil duzo ruchu lecz nie mam sily na to. mam leki ,zwiazane z tym ze zaslabne, lekarze odsylaja, na badania czeka sie ponad miesiac z oznaczeniem Pilne nie wiem juz co mam robic

DO PEŁNEJ KONSULTACJI NEUROLOGICZNEJ

Konieczna dalsza diagnostyka, EEG, ocena stanu ogólnego, trybu życia, wyników badań
Ważne zaburzenia nastroju!! Niepokojąca utrata wagi!
pozdrawiam