Zawroty głowy, nudności, czasem zaburzenia mowy

witam,od dłuższego czasu mam zawroty głowy,nudności,czasem zaburzenia mowy,obiawy nasilają się coraz bardziej ,zrobiłem szereg badań tj.rezonans mag głowy,USG tętnic szyjnych,RTG kręgosłupa,EKG i wiele innych badań,wszystkie badania ok,odwiedziłem sztab lekarzy nikt mi nie umie pomóc

Aleksander Ropielewski

Mam zbyt mało informacji aby udzielić pomocnej odpowiedzi. Pomóc może laryngolog lub neurolog.