Zawroty głowy, nudności i omdlenia po operacji kręgosłupa

25lat skolioza esowata operacja l4 l5 dysku-fenestracja obustronna ze stabilizacją m-trzonową po 3 tyg nasilone zawroty głowy nudności oraz omdlenia niestety lekarz operujący wyśmiał opisujące obiawy mówi to napewno nie od tej operacji lecz pobolewa mnie krzyż i mam uczucie ucisku w nogach zrobiłam TK z opisem stan po stabilizacji m-trzonowej l4/l5 prawy stabilizator przemieszczony dokanałowo na 7 mm Proszę o wyjaśnienie opisu TK, moich dolegliwości oraz o informacje co powinnam dalej robić.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z opisu wynika iż mamy do czynienia z konfliktem stabilizatora ze strukturami nerwowymi. Objawy mogą wynikać własnie z tego.