Zawroty głowy, nudności i wrażenie dolegliwości biegunkowych

Zakręciło mi się w głowie,jednocześnie poczułem nudności i tak jakby nadchodziła biegunka.Jednak nie było ani biegunki ani wymiotów.Godzinę wcześniej zjadłem trochę twarde jeszcze żeberko.Czy to mogło być przyczyną moich dolegliwości.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać podstawowe badania krwi oraz ewentualnie rozszerzyć diagnostykę o badania obrazowe.