Zawroty głowy, nudności, powiększony brzuch i senność

Witam.Mam pewien problem od paru dni,miewam zawroty głowy,jest mi niedobrze,załatwiam się pare razy dziennie przez co odczuwam cały czas głód,mój brzuch jest napęczniały i mam gazy,zaczełam oddawać częściej mocz w zasadzie mogłabym to robic co 10min,cały czas czuje się senna,osłabiona i rozdrażniona.Chciałabym Pania prosić o podanie jakichkolwiek wskazówek które pomogłyby mi pomoc zdiagnozować co mi dolega. Z góry dziękuje Klaudia.

witam,
możliwa infekcja / zakażenie układu moczowego.
Wskazana wizyta u lek. rodzinnego, zebranie obszerniejszego wywiadu, badanie lekarskie + bad. laboratoryjne (morfologia, CRP, bad. ogólne moczu)