Zawroty głowy od miesiąca u 55-latki

od miesiąca mam zawroty głowy. Przez 5 dni miałam wrażenie, ze mózg przelewa mi się w czaszce jak białko w jajku. Teraz zostały tylko zawroty. Nie mogę podnieść głowy wysoko, nie mogę przekręcić się na bok. Czy to od kręgosłupa, czy może coś z błędnikiem?

Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.