Zawroty głowy od trzech miesięcy i osłabienie

Witam mam od trzech miesiecy zaweort glowy,bole glowy czasem, osłabienie,sennosc, przeczytałam na tutejszym portalu ze takie objawy miga wskazywac na choroby serca,np przed zawalem. Lekarz rodizbby nic nie widzi bo badania mam dobre (cholesterol,elg,jonogram,morfologia,glukoza)cisnienie mam niskie dosc 100/60. Puls okolo 85w spoczynku.mam nerwice i boje sid ze,lekarzs patrza tylko przez pryzmat nerwicy.nie pale nie pije. Jakie jest prawdopodobienstwo zawaly?jestem obciazoba gen.prosze o odpowied

Witam serdecznie, nie ma badań naukowych potwierdzających dziedziczność zawału serca.
Owszem są badania na temat genetycznie uwarunkowanego
przerostu serca, nieprawidłowej budowy przegród czy zastawek, ale te wady wychwiciłby kardiolog.
Z tego co Pani wymieniła wynika jednoznacznie, że to objawy nerwicy ( jaka to nerwica ?) , a także chronicznego stresu do którego Pani sama się przyczynia szukając koniecznie jakiejś "poważnej" choroby. Tymczasem nerwic lękowa czy wgetatywną są na tyle poważnymi chorobami, że już nie trzeba szukać
jeszcze cięższej. Radziłbym Pani koniecznie skonsultować się z psychoterapeutą.
Przy okazji
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Pozdrawiam , żuczę pogodnych i zdrowych świąt-

Dzień dobry,
rozumiem że z uwagi na obciążenie genetyczne obawia się Pani zawału serca. Jednak jeżeli lekarz pierwszego kontaktu nie jest wstanie nic zdiagnozować to najprawdopodobniej objawy są nasileniem nerwicy. Jeżeli się Pani na nerwice leczy to warto skonsultować się ze swoim lekarzem, jeśli nigdy się Pani nie leczyła to warto rozpocząć leczenie farmakologiczne i psychoterapie. Dodatkowo żeby czuć całkowity spokój odnośnie chorób serca warto udać się również na wizytę do kardiologa. Jednak proszę pamiętać, nerwica może bardzo utrudniać nasz komfort życia i mieć uciążliwe objawy fizjologiczne. Mimo, że nie są to objawy poważnych chorób to jednak często można czuć się bardzo źle. Dlatego nerwice trzeba koniecznie leczyć.
Pozdrawiam A. Pacia