Zawroty głowy, osłabienie a nerwica

Witam.od ponad tygodnia źle się czuje.dodam ze choruje na nerwice ale się nie lecze.zaczęło się w poprzedni wtorek od lekkich zawrotów głowy,później było coraz gorzej,tzn coraz gorzej się czuje,oprócz zawrotów mam ogólne osłabienie ,mdłości,uczucie ciężkiej głowy,brak apetytu,uczucie leku,kolatanie seDodam ze 2 MC temu miałam robione wszystkie badania podstawowe i oprócz TSH które wynosiło 5,39 wszystko w normie.w piątek robilam jeszcze raz TSH i hormony tarczycy ale wyniki mam jutro.co to jest?

Na wszelki wypadek proszę się skonsultować z neurologiem i/lub Pani lekarzem, który zdiagnozował u Pani zaburzenia lękowe (nerwicę). Jeśli jednak badania neurologiczne również niczego nie wykażą, zachęcam do jak najszybszego podjęcia terapii w nurcie poznawczo-behawioralnym (jest dostępna w Poznaniu). Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów leczenia zaburzeń lękowych.

Pozdrawiam,
Dominika Farley
http://www.tpbkrakow.com/

Dzień dobry,
w pierwszej kolejności proszę udać się do lekarza rodzinnego, który może skierować do specjalisty (np. neurologa) jeśli coś go zaniepokoi. Jeśli wykluczymy przyczyny fizyczne pani dolegliwości to prawdopodobnie one być objawami zaburzeń nerwicowych/lękowch. Najlepszą metodą ich leczenia jest psychoterapia, a badania wskazują, że szczególnie skuteczna jest terapia poznawczo-behawioralna. O założeniach tego podejścia psychoterapeutycznego może pani poczytać np. tu: http:/poznacsiebie.pl/blog

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki