Zawroty głowy, osłabienie, arytmia serca i stany przedomdleniowe - co może być przyczyną tych dolegliwości?

Dzień dobry. Mam 43 lata od kilku lat uskarzalem sie na zawroty głowy, osłabienie, arytmie serca, stany przeomdleniowe. Zrobiłem wszystkie możliwe badania, byłem prawie rok pod opieką kardiologa. Wszystkie możliwe wyniki mam idealne. Serce mimo małej arytmii też ok. Neurolog zalecił mi tomografię mózgu z kontrastem. Wyszła ok. Jako że często sie stresuje i jestem na stres mało odporny diagnoza neurologa nerwica serca i nerwica lękowa. Przez miesiąc brałem dwa razy dziennie Tranxene. Nie było idealnie ale większość objawów ustąpiło lub zmniejszyły sie te objawy. Po miesiącu jako że Tranxene uzależnia neurolog przepisał mi rano Asertin 50 i w poludnie jeden raz Tranxene. Biorę te leki już 6 dzień. Dramat. Cały się trzęsę, mam zawroty głowy, wysokie ciśnienie. Co robić dalej? Czy poczekać czy od razu udać się do neurologa i poinformować o swoich objawach. Proszę o pomoc. Tomasz 43 lata

Szanowny Panie
Antydepresanty takie jak np. Asertin trzeba brać ok. 6 miesięcy. Proponuję jednak poradę psychiatry, pozdrawiam.