Zawroty głowy, osłabienie, drżenie kończyn, senność

Witam. Mam 34 lata, od 2 tyg miewam zawroty głowy, osłabienie, drżenie kończyn, senność. Morfologia w normie, w normie ale niskie żelazo (7.8) oraz niska saturacja transferyny (14%), cukier 62. W ciągu ostatnich 2-3 miesięcy schudłam ok.5-6kg. Czy może to być anemia z niedoboru żelaza albo niedocukrzenie? Jakie dodatkowe badania powinnam wykonać? Z góry dziękuję za odpowiedź

Opisane objawy mogą być spowodowane niskim poziomem żelaza. Anemia powstaje gdy wyczerpią się rezerwy w organizmie.
Watro zrobić hormony tarczycy i poziom wit B12.
Utrata wagi , jeżeli nie była Pani na diecie wymaga wyjaśnienia.
Badania powinien zinterpretować lekarz, pokieruje dalszym postępowaniem i leczeniem.