Zawroty głowy, oszołomienie i senność

Witam. Mam 20 lat. Od około 3 godzin mam bardzo silne zawroty głowy jak stoję lub siedzę. Nie odczówam zawrotów na leżąco tylko lekkie oszołomienie i senność. Ciśnienie mam zmiennie raz miałem 90/66 a za 5 minut 149/106. Co to może być ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania nie da się postawic diagnozy, proszę koniecznie udać się do lekarza.
Pozdrawiam

Bardzo prawdopodobne jest zapalenie neuronu przedsionkowego czyli neuronitis vestibularis, należy udać się do laryngologa Pozdrawiam serdecznie