Zawroty głowy, padaczka skroniowa, naczyniak o średnicy 9 mm - do jakich specjalistów się zwrócić?

Mam 27 lat miałam wirusa HPV o wysokim ryzyku onkogennym ale po 5 latach wyszło po ponownym badaniu i ciąży że go nie ma miałam CIN 3 i zabieg lep loop i konizacje Szyjki macicy od niedawna około 2 mc mam zawroty głowy większe po badaniu EEG wyszło że mam padaczkę skroniową po rezonansie głowy i przysadki i odcinka szyjnego kręgosłupa wyszło że mam naczyniaka o średnicy 9 mm mam bule głowy bardzo częste i mocne oraz od dziś wyczułam powiększone węzły chłonne na pachwinach i parcie na mocz caly czas oraz zbiera mnie na wymioty oraz boli mnie mocno brzuch . Mam też wadę nerki zwężenie moczowodów na ujściu do cewki przy jednej nerce. Bardzo źle się czuje proszę o pomoc i namiary na jakis specjalistów. ( Od jakiegoś czasu przy każdym stosunku boli mnie jakbym miała nadrzerke na dole ścianki pochwy).

problem jest dość złożony, radziłabym na początku wizytę u lek. rodzinnego, uporządkuje on Pani problemy kliniczne i pokieruje do odpowiednich specjalistów, będzie potrzebny neurolog, nefrolog