Zawroty głowy po endoskopowym zabiegu torbieli pajęczynówki

Mialem operacjie zabieg 4 wrzesnia metoda endoskopowa a dokladnie mialem torbiel pajeczynowa w glowie dokladnie lewa pol kula czaszki i niestety mam zawrory glowy potym zabiegu i to duze i przez to sie bardzo kiepsko czuje niestety i mam pytanie Jakie sa leki na to najlepsze i Do kiedy te Zawroty Glowy bede sie jeszcze utrzymywac ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się zawrotów głowy po tego typu zabiegu wskazuje na konieczność konsultacji neurologicznej. Proszę nie bagatelizować objawów oraz nie leczyć się samodzielnie! Nie ma natomiast takiej możliwości, by zalecić Panu jakiekolwiek leki w ramach porady internetowej.