Zawroty głowy po niewielkiej ilości alkoholu

Witam mam poważny problem od jakiegoś czasu nie pale, nie pije często napilam się ostatnio kieliszek szampana bardzo się źle czułam zawroty głowy czy to normalne?

; Trudno powiedzieć bez Pacjenta... Konieczna pełna konsultacja, wywiad, badanie neurologiczne; Ważna pełna ocena stanu zdrowia Pacjenta, ocena wyników badań ; inne schorzenia , tryb pracy i aktywność ... Pozdrawiam i zapraszam