Zawroty głowy po odstawieniu leku Elicea

Witam, Po odstawieniu leku Elicea mam straszne zawroty głowy połączone jednocześnie z bólem głowy. Czy mogę kupić jakieś leki, które pomogą mi przetrwać ten okres odstawienia? I czy te dolegliwości długo jeszcze będą się utrzymywać?

Takie objawy mogą wystąpić - szczególnie po nagłym odstawieniu leku, mogą utrzymywać się kilka tygodni, może pomoc niewielka dawka leku poprawiającego krążenie mózgowe- zgłoś to lekarzowi np.rodzinnemu