Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 3 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy po odstawieniu leku Elicea

Witam, Po odstawieniu leku Elicea mam straszne zawroty głowy połączone jednocześnie z bólem głowy. Czy mogę kupić jakieś leki, które pomogą mi przetrwać ten okres odstawienia? I czy te dolegliwości długo jeszcze będą się utrzymywać?
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

Takie objawy mogą wystąpić - szczególnie po nagłym odstawieniu leku, mogą utrzymywać się kilka tygodni, może pomoc niewielka dawka leku poprawiającego krążenie mózgowe- zgłoś to lekarzowi np.rodzinnemu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy