Zawroty głowy po operacji guza mózgu

Witam mój dziadek jest po operacji guza mózgu nie złośliwego, po operacji 3 tyg normalnie funkcjonował lecz dostał zawrotów głowy nie mógł jeśc pić ciągle wymiotował stracił przytomność trafił do szpitala stwierdzono że to od zapalenia pęcherza zrobiono wszystkie badania i kontr tk wyszło ok lecz ma zaburzenia pamięci i rozpoznawania jego ojciec zmarł na alheimera czy to badanie tk może pokazać że to ta choroba skoro nie skutki tej operacji jakie badania są potrzebne żeby to sprawdzić

W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, które w tym wypadku powinien przeprowadzić neurolog.