Zawroty głowy po przebudzeniu w pozycji leżącej

Od pewnego czasu mam dziwne zawroty głowy. Nawet po przebudzeniu w pozycji leżącej oraz gdy chodzę. To jakby szum w glowie. Do tego dochodzą drżenia miesni nog i ból mięśni nóg i rąk. Co może być tego przyczyną? RM głowy z 2013r prawidłowy. Morfologia prawidłowa. Proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, występujące u Pani dolegliwości są bardzo niespecyficzne, mogą być spowodowane niedoborami elektrolitowymi, zaburzeniami krążenia mózgowego, jak i problemami otolaryngologicznymi. Niezmiernie ważna jest również ocena kliniczna. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który po ocenie klinicznej skieruje Panią na badania dodatkowe. Pozdrawiam.