Zawroty głowy po stosowaniu leku Euthyrox

witam. endokrynolog po stwierdzeniu niedoczynności tarczycy przepisał mi Euthyrox N50-pół tabletki dziennie. Po zażyciu czuję silne zawroty głowy i stan jakbym była pijana. Zmniejszyłam dawkę do 1/4 tabletki, objawy nadal są jedynie w mniejszym stopniu. Czy objawy takie przejdą samoistnie gdy organizm się przyzwyczai czy lepiej odstawić lekarstwo?

witam, sa to bardzo małe dawki, u zdrowej osoby nie powinny powodować żadnych dolegliwości, proszę na wszelki wypadek udać się do lek.POZ lub endokrynologa żeby ocenił, bo może przyczyna jest inna. jeśli się Pani obawia, można odstawić, ale innego leczenia tej choroby za bardzo nie ma.. pozdr