Zawroty głowy po wypadku drogowym

Witam Mam 19 lat. 2 tyg temu miałem wypadek drogowy. Na szczęście skończyło się na obiciach, stłuczeniach i zadrapaniach. Problem polega na tym ze mam dość mocne, krótkie zawroty głowy np. gdy lezę i się przewrócę na bok lub wstanę. Wszystkie wyniki (zaraz po wypadku) głowy, prześwietlenia itp było w porządku. Nie wiem czy mam iść z tym do lekarza czy to jest normalne i z czasem przechodzi ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie musi Pan udać się do lekarza. Ostry krwiak pourazowy może rozwijać się nawet do 30 dni od bezpośredniego urazu. Objawy jakie Pan podaje są poważne i nie można ich lekceważyć.