Zawroty głowy po wypiciu kilku szklanek coli

Witam wczoraj na noc 23-1 w nocy wypiłam 3 szklanki coca coli, ot tak do posiłku, ale w ciągu 2 godz 3 szklanki, po chwili okropnie zaczęło mi się kręcić w głowie,robić ciężko, zmierzyłam ciśnienie miałam 130/90, w nocy mi się kręciło w głowie jak po alkoholu. Na drugi dzień tj. dziś ciśnienie spadło, jednak kręcenie mimo że jest lekkie utrzymuje się, trochę także boli mnie głowa. Czy to po coca coli, tj.kofeinie? Czy mam się niepokoić:(?

Proszę się nie niepokoić - zapewne jest to efekt "przedawkowania" kofeiny. Jeżeli zawroty głowy powtórzą się bez związku ze spożyciem kofeiny lub ból głowy będzie się utrzymywał - sugerowałabym wizytę u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.