Zawroty głowy podczas 8-godzinnej pracy przy komputerze

Witam serdecznie,od tygodnia pracuje przy komputerze,tzn dwóch dużych monitorach,8 godzin dziennie,po pierwszym dniu pracy odczuwałam zawroty głowy,w następnych dniach również,w budynku jest klimatyzacja i nie ma możliwości otwarcia okien,jestem zaniepokojona takimi objawami,nigdy nie miałam takich problemów z zawrotami,po wstaniu z łóżka rano nie mam zawrotów ale wracają podczas pracy,ostatnio również robiłam morfologię hemoglobina i hematokryt nie były również najlepsze,będę wdzięczna za odp.

Dzień dobry,
zawroty głowy o których Pani pisze, mogą być związane z przeciążeniem odcinka szyjnego kręgosłupa w związku z pozycją, jaką Pani przyjmuje podczas pracy przy komputerze.
Radzę udać się do fizjoterapeuty zajmującego się terapią manualną. Specjalista zbierze wywiad, zbada kręgosłup, przeanalizuje Pani postawę ciała oraz stan tkanek miękkich mających wpływ na statykę ciała i gdy będzie taka konieczność zaproponuje właściwą terapię. W sytuacji, gdy nie znajdzie związku między objawami a narządem ruchu, skieruje Panią na dalszą diagnostykę.
pozdrawiam