Zawroty głowy podczas korzystania z komputera

od pewnego czasu mam lekkie zawroty głowy szczególnie jak siedze przed komputerem Czy to może być związane ze wzrokiem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zawroty głowy mogą mieć podłoże neurologiczne, laryngologiczne jak też mogą być wynikiem przemęczenia czy też anemii. W celu ustalenia konkretnej przyczyny sugeruję konsultację z lekarzem POZ.