Zawroty głowy połączone z uczuciem lęku

Witam,mam 26lat. Moj problem polega na tym, ze od pewnwgo czasu miewam silne aczkolwiek krotkie zawroty glowy,polaczone z uczuciem leku. Boje sie ze zwlemdleje, odczuwam strach i czuje jakby moje.cialo bylo obce, zawroty nasilaja sie w pracy gdzie mam styczność z ludzmi,wiec bardzo to uciążliwe. W zeszlyn roku mialam podobne epizody o tej porze roku,wyedy mialam duzo stresu i lekarz stwierdził ze to od tego.teraz stesu nie mam,lwkarz ogolny mowi ze moze od wzroku(ale powinnam nosic tylko 0,5).

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza