Zawroty głowy poprzedzone szumem w uszach

Witam moj problem to zawroty glowy . Moj problem zaczoł sie pare miesiecy wczesniej straszne dzwonienie w uszach i po paru miesiacach zawroty glowy naj czesciej zmiana pozycji je powoduje.Wykonane badania-morfologia,ekg,echo serca,usg serca,mr glowy z kontrastem badanie na błednik tylko dziwne przewracanie i dotykanie nosa i punkcja .moj lekarz twirdzi ze jest wszystko dobrze dal tabletki ktore mi nie pomagaja ARLEVERT20mg/40mgprosze o podpowiedz co jeszcze moge zrobic.JUSTYNA

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane przez lekarza leczenie nie przynosi spodziewanych rezultatów to należy udać się na wizytę kontrolną. W razie konieczności specjalista dokona modyfikacji terapii.