Zawroty głowy, problemy z równowagą i pogorszenie słuchu a nieusunięta ósemka

Chciałbym zapytać czy takie objawy jak zawroty głowy, problemy z równowagą, bólem lub zatkaniem ucha, pogorszeniem słuchu mogą mieć związek z nieusuniętym zębem "mądrości" 8ka? Zastanawia mnie to, bo byłem w szpitalu, u neurologa, otolaryngologa i jak dotąd nie usłyszałem diagnozy. Miałem robione podstawowe badania - mocz, krew, a także tomograf głowy i RTG kręgosłupa szyjnego - ostatnie to dlatego, że gdy leże i ruszam głową to czasami mam kilkusekundowe zawroty głowy. Już nie wiem co robić...

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

jeśli to dolna 8 - to jest duże prawdopodobieństwo że może być to przyczyną opisanych objawów - wynika to z zależności anatomicznych
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Niestety nie podaje Pan, która ósemka nie jest usunięta. Jeśli dolna to dolegliwości mogą Pana w taki sposób męczyć.
Proszę udać się na konsultację do chirurga stomatologicznego lub szczękowo - twarzowego.