Zawroty głowy przy dłuższym chodzeniu

Itam od pewnego czasu mam nastepujace objawy zawrity glowy przy dluzszym chodzeniu rano gdy wstaje jestem zmeczona i taki stan utrzymuje sie przez caly dzien mgla bym dpac w srodku dnia wydaje mi se ze mam bdxiej widoczne zyly .Dodam ze jem normalnie sypiam okolo 9-10h czym moze byc to spowodowane??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.