Zawroty głowy przy problemach z uchem środkowym

Witam,jak dlugo moga sie utrzymywac zawroty glowy przy problemie z uchem srodkowym(z plynem) i czego nalezy unikac i w jaki sposob mozna przyspieszyc powrot do normalnosci?

Witam. Problemy z zawrotami głowy mogą utrzymywać się tak długo jak długo w uchu środkowym będzie obecny płyn. Należy skonsultować się z laryngologiem który w sposób jednoznaczny określi przyczyny jego powstania i wdroży leczenie przyczynowe.