Zawroty głowy przy schylaniu się i zmianach pozycji

Witam . Mam problem jak się schylam za każdym razem to mam zawroty głowy albo jak śpię i zmieniam pozycję z boku na bok to też mi się skręci albo na wznak . Co może być tego przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest wykonanie badania lekarskiego aby móc określić odpowiedni panel badań diagnostycznych. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.