Zawroty głowy, przyspieszony rytm serca a stosowanie Moloxinu

Witam. 2dni temu lekarz przepisał mi Moloxin 1 tabletka co 12h (wzialem 4 tabletki) mam skutki uboczne tego leku. Zawroty głowy, przyspieszony rytm serca, bóle głowy, ciężko mi usnąć. Lek odstawilem pytanie brzmi czy długo takie skutki uboczne będę miał? Co mam zrobić by je zniwelować? Jem dużo owoców teraz i pije dużo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzacego leczenie. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.

Niestety lek może wywoływać opisane przez Pana skutki uboczne.
Nie powinien Pan odstawiać leku na własną rękę.
Najlepsze w tym przypadku byłoby skonsultowanie się z lekarzem.