Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 1 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, senność i szumy w uszach a wirusowe zapalenie wątroby typu B

Od ponad tygodnia odczuwam zawroty głowy, ucisk głowy i karku ,senność osłabienie ,szumy (buczenie) w uszach, dretwienie palców dłoni ,mdlosci.Czasem objawy przypominają objawy wylewu (?). Karmie piersia 5 miesieczne dziecko i jestem nosicielka wzwb natomiast wszystkie badania krwi pod katem wzwb które wykonałam miesiąc temu sa w porządku. Czy moje samopoczucie moze byc związane z wzw ? Zaczęłam lykac aspargin i pic duzo wody licząc na poprawę. Co sie dzieje ?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Opisane objawy: "zawroty głowy, ucisk głowy i karku ,senność osłabienie ,szumy (buczenie) w uszach, dretwienie palców dłoni ,mdlosci." mogą wiązać się z osłabieniem kręgosłupa po ciąży, opieką nad dzieckiem, dźwiganiem, pochylaniem Co do objawów i wyników WZW ? to proszę omówić z Internistą Ćwiczenia posturalne, nie dźwigać, zacząć regul gimnastykę. Dobra dieta: czesto a mało.

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy