Zawroty głowy, senność, otępienie i mrowienie kończyn a uraz głowy

Witam. Pod koniec października ub. roku doznałem urazu głowy - upadłem biegnąc i mocno uderzyłem głową w chodnik, miałem poważnie potłuczone czoło, nos i ucho ale nie straciłem przytomności. Po ok. 10 dniach wykonałem tomografię głowy, która niczego nie wykazała. Od początku stycznia jednak notorycznie mam zawroty głowy, odczuwam nadmierną senność i lekkie "otępienie", boli mnie głowa, czasami miewam też lekkie nudności i "mrówki" w kończynach. Czy powinienem powtórzyć CT albo wykonać rezonans?

Należy zgłosić się ponownie do neurologa celem oceny stanu neurologicznego, który zadecyduje czy należy powtórzyć badania diagnostyczne, pozdrawiam