Zawroty głowy, szumy uszne i ucisk w klatce piersiowej

witam mam czeste zawroty glowy szumy w uszach i dziwnie powiekszyla mi sie szyja czasem tez mam wrazenie jakby ktos siedzial mi na klatce piersiowej i i nie podoba mi sie moj puls 110 cisnienie w normie bylam juz na badaniu vng nic nie wyszlo u neurologa rowniez nic skierowano mnie na krew na tarczyce cukrzyce potas i zwykla morfologie nic w ciazy nie jestem u laryngologa z zatokami i sluchem wszystko w porzadku ... nie wiem juz do jakiego lekarza sie udac prosze o pomoc

Jeśli badania, na które Pani została skierowana nie wskażą konkretnych chorób, będzie to oznaczało, ze objawy są psychogenne. Inaczej mówiąc- że jest to nerwica. A wówczas należy zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa i podjąć psychoterapię. Jest to bowiem najszybsza i najlepsza metoda poradzenia sobie z zaburzeniami lękowymi i nerwicowymi.

Dzień Dobry Pani,

Proszę rozważyć konsultację u psychologa, bo wymienione przez Panią objawy,
mogą wskazywać na objawy o podłożu przewlekającego się stresu.

Ze słonecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej