Zawroty głowy, szybsze bicie serca, uderzenia gorąca, mdłości i senność

Witam, mój problem polega na tym, że co jakiś czas, tzn. co pół roku, co miesiąc, wypada jeden dzień, w którym męczą mnie potworne zawroty głowy, ból głowy, nagłe, przyspieszone i aż przerażające bicie serca bez przyczyny, uderzenia gorąca co wyróżnia się tego dnia bo jestem osobą z niskim ciśnieniem osłabienie, mdłości, senność i przemęczenie. Tak jak pisałam zdarza się to częściej, rzadziej, nie ma wytycznych, którymi można się kierować. A z biegiem czasu jest coraz gorzej. Proszę o poradę.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Dolegliwości o których Pani pisze mogą być spowodowane wyjątkowo niskim ciśnieniem tętniczym występującym w trakcie objawów. Być może predysponują do tego np. warunki atmosferyczne występujące na dworze. Najlepszym rozwiązaniem byłaby rejestracja ekg pracy serca oraz ciśnienie krwi podczas napadu. Umożliwi to obiektywną weryfikację tego co dzieje się z sercem oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia. Być może wystarczą doraźnie stosowane krople podwyższające ciśnienie krwi. Myślę że warto zgłosić problem lekarzowi rodzinnemu.