Zawroty głowy u 20-letniej osoby

Witam , Mam 20 lat , od kilku lat zmagam się z zawrotami głowy , zwykle przy wstawaniu albo staniu długo w pozycji pionowej . Od jakiegoś miesiąca zawroty te są nie do wytrzymania jak leżę , siedzę , chodzę . Czuje się słabo i muszę szybko zamknąć oczy gdy siedzę i przydarzy się właśnie to . Miałam X razy robione badania krwi i nic nie wychodziło , zwykle słyszałam lekki niedobór jakieś witaminy ale to nic groźnego . To uciążliwe nie mogę biegać , stać , siedzieć leżeć . Proszę o pomoc.

Witam! Zawroty głowy oprócz schorzeń internistycznych i kardiologicznych bardzo często towarzyszą również zaburzeniom neurologicznym i laryngologicznym. Myślę że w tej sytuacji przede wszystkim powinien Pan zasięgnąć pomocy neurologa, który będzie miał możlwiość przeprowadzenia bezpośredniego badania.