Zawroty głowy, ucisk w uszach i promieniujące gorąco od głowy do klatki piersiowej

Od dwóch miesięcy mam zawroty głowy, ucisk w uszach i promieniujący gorąc od głowy w kierunku szyi, karku i utrzymujący się dłużej w klatce piersiowej. W tym czasie wzrasta cisnienie i puls. Uczucie przytkanych uszu. Lekarze twierdza, że to nadciśnienie. Systematycznie biorę leki. W ciągu tych dwóch miesięcy był jeden tydzień kiedy objawy uczucia gorąca były łagodne. Mam 61 lat, birę jeszcze hormony "oescenit 25". Proszę o odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę sobie kontrolować wartości ciśnienia, jeśli okażą się za wysokie może trzeba zwiększyć dawkę lub zmienić leki. Radziłabym także udać się do ginekologa, który zlecił przyjmowanie hormonów, być może dawka jest źle dobrana.
Pozdrawiam