Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, uczucie kołysania się, senność i brak koncentracji

...od jakiegoś czasu trzęsę się w środku mam zawroty głowy i ciągłe uczucie kołysania się , brak równowagi- gdy zamykam oczy nie potrafię ustać w bezruchu a czasem straszny ucisk w głowie. Czuję ciągłe zmęczenie i nic mi się nie chce, mam dziecko więc mobilizuję się bo wiem że muszę ale robię to znacznie wolniej niż kiedyś i bez energii. odczuwam rozkojarzenie, problemy z koncentracją i pamięcią. Jestem strasznie senna i są pory w ciągu dnie że wciąż ziewam, czuję jak bym była niedotleniona. ??
ponad rok temu

Depresja poporodowa

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży opowiada o depresji poporodowej.

Witam serdecznie Przyczyn Pani zlego samopoczucia moze bc wiele, jakkolwiek na poczatek, warto byloby wykonac podstawowe badania i niezaleznie od ich wynikow udac sie na konsultacje do neurologa. Wizyta, ktora rowniez bylaby wskazana jest konsultacja z psychologiem, psychoterapeuta, ktory ustali czy istnieja jakies przyczyny Pani stanu w ostatnich lub biezacych wydarzeniach i jakie mozna podjac srodki zaradcze w Pani przypadku. Pisze Pani o zmeczeniu opieka nad dzieckiem. Jest to niewatpliwe duze wyzwanie i byc moze w tym lezy przyczyna, ale radze konsultacje u profesjonalisty. W razie pytan zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu domniemam, że przyczyną Pani objawów może być nieregularny tryb życia i niedobór wsparcia ze strony Osoby bliskiej, a przez to niedostateczna regeneracja sił i zasobów energetycznych.

Proszę zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, które podejmie odpowiedni dla Pani plan diagnostyczny (wg mnie Potrzebuje Pani kontrolnej diagnostyki endokrynologicznej, neurologicznej i zwyczajnej rozmowy z psychologiem).

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia, irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy