Zawroty głowy, uczucie osłabienia w nogach

Witam. Od jakiegoś czasu mam zawroty głowy, uczucie osłabienia w nogach jak chodzę mam wrażenie że się zatapiam w błocie. Drżenie kończyn.Serce bije jak szalone , ręce spocone i nogi, suchość w gardle. W jelitach kruczenie. Pykanie w głowie. Jak kręcę głową na boki to słyszę szuranie.Problemy z apetytem.Wyniki krwi ,żelaza, tarczycy,ob w normie, cukier81. Ciśnienie w normie lub 90/58 Brak krwi utajonej w kale. USG brzucha w porządku. Rezonans 2lata temu nie wykazał żadnych złych zmian.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.