Zawroty głowy w 15. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 15 tygodniu ciąży, wczoraj wieczorem mialam bardzo silne zawroty glowy oraz wymiotowalam i mialam rozwolnienie chwilowe potem te dolegliwosci ustaly natomiast do teraz jestem bardzo oslabiona glowa wydaje sie byc ciezka i mam mdlosci. Dodam ze wczesniej nie mmialam zadnych tym podobnych dolegliwosc natomiast jestem po 10 dniowym pobycie w szpitalu od 06.08 do 16.08 z powodu poronienia zagrazajacego i krwiaka podkosmowkowego który sie chłoną

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego lub prowadzacego ciąże. po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięć.