Zawroty głowy w 22 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 22 tyg ciąży od wczoraj męczą mnie zawroty głowy, nawet jak leżę i przekręcam się na drugi bok. Czy są sposoby by to minęło?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie Pani udzielić konkretnej odpowiedzi. Najpewniej są sposoby, ale zależy to od przyczyny, której nie jestem w stanie ustalić bez badania i ew. zlecenia badan dodatkowych.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski