Zawroty głowy wraz z zimnymi dreszczami a badanie glukozy

Dzień dobry, odbyłam w 24 tygodniu badanie glukozy (przy dawce 75) i po 35 minutach odczułam bardzo mocna zawroty głowy wraz z zimnymi dreszczami. Po kilku głębszych oddechach objawy ustąpiły, a same wyniki z krwi okazały się prawidłowe: na czczo 71, po 1h - 121, po 2h - 108. Niestety przy kontroli ginekologicznej zapomniałam o tym wspomnieć lekarzowi (a kolejna wizyta dopiero za miesiąc)... Czy jest to jakikolwiek powód do zmartwień? Z góry dziękuję za pomoc. Teresa

Do pełnej konsultacj do interpretacji klinicznej, w zależności od objawów
Pozdrawiam