Zawroty głowy, wymioty a obraz TK głowy

Witam. Od tygodnia odczuwam zawroty głowy. Towarzyszy im odruch wymiotny. Trwa to kilka sekund. Robiłem morfologie, w normie. TK głowy sprzed roku również ok. Rezonans głowy angio ok. Rtg karku wykazało: Zniesienie lordozy szyjnej, C7 częściowo przysłonięty przez barki. Niewielkie zwężenie przestrzeni międzykręgowej C5/C6. Zwapnienie w więzadle podłużnym przednim na tym poziomie. Cierpię na nawracające zapalanie zatok. Przyjmuje też Lamitrin. Ostatnio piłem sporo kawy. Co może być przyczyną ?

Nie wiem z jakiego powodu pobiera Pan lamitrin, jakie są wyniki badań ogólnych, należy zgłosić się na badanie kontrolne do laryngologa, pozdrawiam.